top of page

MASÁŽE A JAK NA NĚ !?

Tak dnes se ještě podíváme na kosmetické masáže, protože kosmetické masáže jsou jedna z velkých témat. Masáže se neustále zdokonalují a zlepšují podle anatomie člověka. Masáže hrají i velkou roly v psychologickém účinku. Díky spojení příjemných vonných látek se tělo člověka uvádí do příjemného uvolněného stavu. Masáž neovlivní pouze obličej, krk a dekolt, ale i metabolismu celého těla. Masáž vyživuje, uvolňuje, prokrvuje, působí proti bolestem, stresu a oddaluje stárnutí. Účinky kosmetické masáže: 1. Příjemné uvolnění působí na nervová zakončení v kůži. 2. Prokrvení při masáži rozproudíme krevní oběh, proto se zlepšuje i barva kůže a její dýchání. Dochází k odplavení odpadních látek z pokožky a tím pádem zrychlí zpracování živin. 3. Působení tlaku pomáhá k odplavení kyseliny mléčné a tím zmírní svalovou únavu. 4. Odstraňuje zrohovatělou pokožku = zjemnění pokožky. 5. Dále reguluje sekreci mazových a potních žláz. 6. Mechanickým vlivem masáže vyvoláme smrštění svalů (TONIZACI)

Nejoblíbenější masáže a jejich účinky Klasická masáž má několik fází: 1.hlazení = uvolnění 2.kroužkování = prokrvení 3. hnětení = odstranění zrohovatělé pokožky a hlubší prokrvení 4. bubnování = smyslové vnímání 5.poklepy = smrštění svalů, prokrvení, žene krev do vlásečnic 6.vibrace = zklidnění 7.závěrečné hlazení = uklidnění

Mikromasáž očního okolí Velmi účinná technika na vrásky kolem očí. Pravidelným provádění této techniky zpomalíte stárnutí kolem očí. Působí nejen na vrásky kolem očí, ale i na tmavé kruhy kolem očí. Trvalé tmavé kruhy pod očima můžou být způsobeny nedostatečným prokrvením.

Cytomasáž Působí hlavně na nosoretní rýhy, čelist a krk. Masáží se odvádí toxiny a přivádí se kyslík a vitamíny. Působí na vrásky způsobené únavou. Zpevňuje svaly.

Lymfodrenáž Technika působí na vaskulární systém obličeje. Zlepšuje hydrataci, vylučuje toxiny, zlepšuje buněčnou výměnu, zlepšuje pevnost a pružnost pokožky. Pomáhá na otoky a dvojité brady.

Shiatsu Toto je bodová japonská masáž. Působí na bolest hlavy, proti depresím, uvolňuje a zklidňuje

Jacquetova masáž Masáž pudrem. Používá na mastnou a mladistvou pokožku. Takže masáž si může dopřát každý stačí jen vybrat tu správnou variantu.4 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

NIACIAMID

bottom of page